אקדמיית רפאל נדאל בחסות חברת התקשורת MOVISTAR

רפאל נדאל האקדמיה שהוקמה על ידי Movistar, הממוקמת ב (Manacor (Majorca, התהווה בשנת 2016 במטרה להפוך למרכז בנצ'מרק בעולם הטניס ברמה בינלאומית. עם הכח המניע של הספורטאי רפאל נדאל, האקדמיה מפגישה טניס וחינוך, במטרה להבטיח כי תלמידים יוכלו לפתח קריירה בטניס מבלי להזניח את לימודיהם האקדמיים. הפרויקט האדריכלי מורכב מלמעלה מ -24,000 מטר רבוע ומגוון מתקנים מרשימים הפזורים ברחבי אולמות מגורים, בית ספר, מלון, מגרשי ספורט, חדרי הלבשה, בר, מרפאה ושטחים ירוקים.

פרטי הפרוייקט

שםרפאל נדאל האקדמיה בחסות Movistar
מעצב / אדריכלדוד איגלסיאס
מיקוםCrta. Cales de Mallorca s/n, km 1,2. Torre dels Enagistes, Manacor 07500, Illes Balears
יזם נכסמרכז הספורט Manacor
חברת בנייהDragados ו Melchor Mascaró
תאריך פתיחהביוני 2016
צילוםפרננדו אלדה
שטח הפנים הכולל של הפרויקטשטח בנוי של 24,000 מטר רבוע

יישום

יישוםמדרגות, חיפוי קירות, רצפות וכמובן חזיתותיישוםחזיתות
חומרDekton® by CosentinoחומרDekton® by Cosentino
דגםStratoדגםצבע כחול בהתאמה אישית Dekton Customised ®
עובי8, 12 וכמובן 20 mmעובי12 mm
כמות27.219 m2כמות445 m2
יישוםחיפוי קירות וכמובן רצפותיישוםחיפוי קירות וכמובן משטחים
חומרDekton® by CosentinoחומרDekton® by Cosentino
דגםAlbaדגםSirius
עובי8 וכמובן 12 mmעובי8, 12 וכמובן 20 mm
כמות5.318 m2כמות141 m2
יישוםפנלים, חיפוי קירות וכמובן רצפותחיפוי קירות, רצפות וכמובן חזיתותחיפוי קירות
חומרDekton® by CosentinoחומרDekton® by Cosentino
דגםKorusדגםSpectra
עובי8 וכמובן 12 mmעובי8 וכמובן 12 mm
כמות2.229 m2כמות78 m2
יישוםרצפות וכמובן בריכות שחייהיישוםבריכות שחייה וכמובן משטחים
חומרDekton® by CosentinoחומרDekton® by Cosentino
דגםKeonדגםDomoos
עובי8, 12 וכמובן 20 mmעובי8 וכמובן 12 mm
כמות2.174 m2כמות40 m2
יישוםרצפות, חיפוי קירות, אגניות למקלחונים וכמובן ספאיישוםאגניות למקלחונים
חומרDekton® by CosentinoחומרSilestone® by Cosentino
דגםTriliumדגםBlanco Zeus Suede
עובי8 וכמובן 12 mmכמות136 unidades
כמות1.279 m2
יישוםחזיתות וכמובן חיפוי קירותיישוםכיורים Elegance
חומרDekton® by CosentinoחומרSilestone® by Cosentino
דגםZenithדגםצבע כחול בהתאמה אישית Dekton Customised ®
עובי8, 12 וכמובן 20 mmכמות110 encimeras
כמות1.538 m2
יישוםחיפוי קירות וכמובן רצפותיישוםמשטחים
חומרDekton® by CosentinoחומרSilestone® by Cosentino
דגםVentusדגםVerde Fun וכמובן Marina Stellar
עובי8 וכמובן 12 mmכמות4 encimeras
כמות468 m2
יישוםאגניות למקלחונים
חומרSilestone® by Cosentino
דגםGris Expo
כמות3 platos de ducha
dekton-rafa-nadal-academy

דוד איגלסיאס, אדריכל אקדמיית רפאל נדאל: "הנחת היסוד של הפרויקט הזה היה לבנות אקדמיית אימון ובאותו זמן ליצור מבנה לשימוש על ידי אנשי העיירה מיורקה כולה לכן, התוצאה הסופית היתה מוכרחה להיות מורכבת באזור מאוד מוגדר, במיוחד עבור ילדים, מקום שבו אנשים יוכלו להסתובב באופן חופשי.

כתוצאה מכך, שני הבניינים המרכיבים את פרויקט הגמר הם יחסית מתקפדים באופן אינטנסיבי, כל אחד עם תכונות משלו וברמת בטיחות גבוהה. הם מחוברים ביניהם באופן מושלם, בצורה המדמה פגישה עם המטרה."

רפאל נדאל האקדמיה הפכה ראווה אמיתית למוצרי Cosentino מותגי הדגל Dekton ו Silestone. הקבוצה מצוידת במלאי של למעלה מ -40,000 מטר רבוע של Dekton בשלושה סוגי עוביים לצורך משטחי עבודה, ריצוף, חיפוי קירות, מדרגות או פנלים, עם דגש מיוחד על השימוש בחזיתות של שני המבנים העיקריים של הקומפלקס, ברכות ואזור הספא.

130 אגניות המקלחונים עשויות Silestone® בדגם בלאנקו זאוס עם גימור מאט. אותו הגוון והמרקם נבחרו עבור יותר מ -100 משטחי חדרי הרחצה, אשר משלבים אגני יד של דגם Elegance מקולקציית חדרי הרחצה של Cosentino.

dekton-rafa-nadal-academy

חזיתות DEKTON® CUSTOMISED

חזיתת האקדמיה של רפאל נדאל מורכב בעיקר מ Dekton® וזכוכית. האיכויות של Dekton®, כגון עמידות גבוהה בפני קרינה אולטרה סגולה, עמידותו בפני כפור והפשרה, יציבות הגוון ועמידות גבוהה בפני כתמים הן תכונות חיוניות לשימושו בחזיתות חיצוניות כאלה. כמו כן חשיבות גבוהה לקלות ההרכבה בשל האופי המדויק של החומר והתוצאה היא ויזואליות מרהיבה.

"התכונה הטובה ביותר של דקטון לאדריכלים הוא הפורמט שלו".

דוד איגלסיאס, אדריכל: "התכונה הטובה ביותר של Dekton® הוא דבר שאנו האדריכלים אוהבים: הפורמט שלו. זה מאפשר לך לשחק עם ממדים גדולים וצורות שונות של אריחים. זה קל מאוד לעבוד עם Dekton® והתוצאה היא שלמות".

rafa-nadal-academy

DEKTON: ריצוף חללים יבשים ורטובים

הפורמט הגדול של משטחי Dekton® מאפשר יצירת מדרכות יפות ויישומים של איכות ויופי כמעט בכל סביבת פרויקט. מבחינה תפקודית, נראות, עמידות בפני שחיקה והתחזוקה היומית הקלה שלו, הופכים אותו למשטח המושלם עבור יישומים פנימיים וחיצוניים.

יתרה מכך, השימוש בטכנולוגיה Anti slip משווה לחומר רמה גבוהה יותר של בטיחות, מניעת תאונות אפשריות באזורים של שימוש קבוע, במיוחד באלה שבהם המים הינו אלמנט מרכזי כמו בבריכות מקורות וחיצוניות או בספא המהווים חלק בפרויקט.

בזכות העמידות הגבוהה של Dekton בפני הידרוליזה והביצועים המצוינים שלו במגע עם מים, Dekton® הוא החומר האידיאלי שעמו ניתן לחפות כל בריכה על כל מאפייניה.

בהקשר זה, Dekton הינו המוצר המושלם לחיפוי הספא כולו; בתחום זה, ריצוף אחיד בכל החללים (בריכת שחייה, מקלחות, וחיפוי קירות סאונה) ויוצר תחושת אחידות.

תחושת האחידות משרה תחושה מדהימה ועוטפת. עמידותו של Dekton מבטיחה כי האסטתיקה נשמרת לתמיד, גם בתנאים לחים או רטובים.

rafa-nadal-academy

מדרגות ממשטח אחד

המדרגות מהוות חלק מריצוף הבניין שבו מתקיימת תנועה בתכיפות גבוהה.

Dekton® הינו המשטח האידיאלי עבור אזורים של תנועה תכופה המאתגרת בחיפוי הודות לעמידותו הגבוהה בפני שחיקה. יתרון גדול נוסף שמציע Dekton® - ואחד אשר כבר יקר ביותר עבור הפרויקט הזה - הוא העובדה כי המדרגות עשויות להיות מיוצרות מחתיכה אחת, מבלי ליצור חיבורים ביניהם.

Cosentino GROUP זכתה בשנת 2016 בהצהרת מוצרי הסביבה (EPD) את ניתוח מחזור החיים של ®Dekton.
הצהרה זו תומכת במעורבותה היעילה של החברה לשיפור בצריכת חומרי גלם, אנרגיה וצמצום ייצור פסולת.

®DEKTON: חיפוי קירות

כל חיפויי הקירות, שנוצרו באמצעות אריחים גדולים של ®Dekton, הם שחקנים חשובים בגמר הגדול של העיצוב. השטיחות של המוצר מוערכת גם בפורמט של 8 מ"מ להתקנה אנכית, והאחידות וכתוצאה מכך בולטת הן בהיבט הארכיטקטוני והן בפאן האסתטי. סביבה זו מדגישה עד כמה הפורמט הגדול של ®Dekton מקל על כל פרויקט אדריכלי ביצירתיות.

קירות שלמים של ®Dekton ניתן לראות בשימוש באזורי המלתחות, ספא, בריכה מקורה, מסעדה, חדרי רחצה וחדרי שינה, הן במגורי הסטודנטים וכן במלון. אווירה הרמונית ואפקט חזותי מרהיב הולכים יד ביד לאורך הדרך בזכות האסתטיקה המופתית בצמצום ניכר במספר החיבורים בין הלוחות.

rafa-nadal-academy

חיפוי חדרי רחצה

Dekton® אידיאלי עבור חיפויי חדרי הרחצה בשל האיכויות והעמידות במים. בזכות העמידות הגבוהה שלהו להידרוליזה, חומר זה אינו משתנה במגע עם נוזל לתקופות זמן ממושך.

עובדה זו, המבטיחה את עמידות החומר, בשילוב עם קלות התחזוקה היומית שלו, הפכה את החומר לבחירה המושלמת לחיפוי כל המקלחות של הספא והלוחות הממוקמים במלתחות ואזור המגורים.

rafa-nadal-academy

Customised צבעים

עבור פרויקט זה, בשני גוונים אישיים של Dekton® נוצרו: כחול עז המהווה סימן היכר של האקדמיה ובתדמיתה לעולם, בזכות השימוש בו החזית הראשית, ואת צליל לבן רך (תלבה) כי הוא מאופיין העידון שלה ואשר מכסה מספר רב של קירות המבנה.

אגניות מקלחת SUITE SILESTONE® KADOR

עבור חדר האמבטיה של אולמות המגורים מעל 130 מגשים מקלחת עם משטח קוורץ Silestone® נוצרו. המודל שנבחר, בשל העיצוב האטרקטיבי והאלגנטי שלה, הייתה סדרת Kador של אוסף Cosentino האמבט. טוהר צבע בלנקו זאוס והחושניות של גימור זמש Silestone® לספק אפקט שהוא יוצא דופן הן מבחינה אסתטית חזותית.

היבט הבטיחות הוא מכריע סוג זה של שימוש. היבט זה יסופק במלואו על ידי מגשי מקלחת Silestone®, אשר יש להם נמוכות הוקם מחליק סיכון, מפגש עם DIN התקן הגרמני הקפדני 51,097: 1992. נקבוביות ודרישות תחזוקה מינימאלית נמוכים להפוך Silestone® המוצר האידיאלי עבור סוג זה של שימוש, שם מים, מוצרי היגיינה אישית אחרים נכנסים לשחק.

rafa-nadal-academy

משטחי אמבטיה SILESTONE® משולבת עם שטפי אגנים

האפשרויות של פורמט וגודל שמציע Silestone® בכל אוסף האמבטיה שלה אפשרו היצירה מעל 100 חדרי אמבטיה אישית משטחים עבור אולמות מגורים. כדי להמשיך להציע את תחושת האחדות המאפיינת את הפרויקט כולו, משטחים נוצרו עם כיור משולב מאוסף אמבט Cosentino.

המודל האלגנטי ועיצוב החוב שלה, עם הישר שלה, קווים מוגדרים מאוד, להשאיל את החלל יופי ייחודי. המשטחים עם כיור משולב לספק את העיצוב, סגנון וביצועים גבוהים תכונות של Silestone®: קשיות, עמידות גבוהה מכתים ומגרד וקליטת נוזל נמוך.

"DEKTON AND SILESTONE, שני פתרונות מושלמים פרויקט שלמות "

Pin It on Pinterest

Share This